O nás

Jsme kolektiv podnikající kolem oblastí webové tvorby, marketingu, PR, business developmentu, grafiky, produkce, a dalších přidružených oblastí. Vznikli jsme skrz organizaci firemních akcí a večírku v klubu Bellberyv prazšké Rybné ulici a následovně klubu Roxbury, kdy jsme se podíleli na rebrandování klubu.

V sekci portfolio si můžete prohlédnout vzorek našich rozlišných aktivit – neobsahuje zdaleka všechny projekty, na kterých jsme se podíleli, ale dá Vám hrubý obrázek toho, jak široký záběr máme. Mimo to co najdete na stránkách jsme se podíleli na několika charitativních projektech, např. organizaci charitativního dne pro nadaci West-East partnership, pro kterou se nám podařilo získat přes 200 000 korun na výcvik psů pro slepce.

Mezi naše klienty se dál řadili firmy jako:

  • Příslušenství Levně
  • DDC Financial Group
  • Survivors Jerky
  • Nadační fond Kaňka
  • Interserve

A mnoho dalších. Mezi nejzajímavější projekty na kterých sme se podíleli patří průlomová spolupráce s brandem Rawito, která pro Rawito vyustila v úspěšný vstup na anglický trh a dál se nám taky hodně líbila pomoc kterou jsme poskytovali Janu Havašovi v rámci Pleon Impact na pokusu získání mandátu pro spouštění PR a marketingové strategie pro IQOS od Philip Morris v České Republice a na slovensku.